Akcesoria tekstylne

AKCESORIA TEKSTYLNE - eleganckie i estetyczne wykończenie wystroju Twojego pomieszczenia

Pięknie wykonane, dopasowane i wyjątkowe dodatki – akcesoria tekstylne uszyte na zamówienie są równie ważne dla estetycznego wykończenia pomieszczenia

Niezależnie od tego czy chcesz czegoś eleganckiego i szykownego czy stawiasz na absolutną przytulność pomożemy w wyborze i wykonamy wszystkie dodatkowe elementy i akcenty dekoracji, które uczynię Twój dom komfortowym

PODUSZKI, POSZEWKI, NARZUTY

Akcesoria tekstylne oraz dodatki takie jak poduszki, narzuty, poszewki szyte indywidualnie na zamówienie – na wymiar, mogą w łatwy sposób odmienić wasze pomieszczenia i nadać im nowego, niepowtarzalnego klimatu.

Miękkie poduszki pasujące do estetycznej, ciekawej i przyjemnej narzuty na łózko mają nie tylko wartość dekoracyjną ale również bardzo praktyczną.

Takie elementy dekoracyjne wnętrz są zawsze mile widziane.

OBRUSY, SERWETY, BIEŻNIKI

Obrusy, serwety, bieżniki, to dekoracje często decydujące o wyglądzie całości aranżacji stołu. Obrusy na wymiar czy serwetki mogą nadać waszej jadalni oryginalnego, estetycznego charakteru. Będą doskonałym dodatkiem oraz ozdobą stołu w czasie uroczystych lub świątecznych posiłków.

Obrusy, serwety, bieżniki szyte na wymiar dopasowane do firan i zasłon mogą stanowić eleganckie komplety stwarzające niepowtarzalną aranżację pomieszczenia.

POKROWCE NA KRZESŁA

W ofercie naszych usług znajdziesz pokrowce na krzesła szyte na wymiar.
Pokrowce na krzesła szyte na wymiar stanowią znakomity dodatek do wystroju sal podczas eleganckich spotkań, uroczystości weselnych, pierwszej komunii świętej, bankietów czy innych doniosłych imprez.

Szyte przez nas pokrowce na krzesła są łatwo zdejmowalne i zakładane. Wykonane w taki sposób by można było wielokrotnie prać.

Potrzebujesz informacji? - Chcesz zlecić usługę ?

Zadzwoń do nas! tel. 502 332 141 lub tel. 608 361 212