Rolety, plisy przyszybowe

ROLETY - coraz bardziej popularna dekoracja okien.

Rolety za względu na swoją funkcjonalność są coraz bardziej popularną dekoracją okna.
Rolety są estetyczne i łatwe do utrzymania w czystości. Ze względu na ogromną gamę wzorów, struktur i kolorów można je dopasować do każdego niemal wnętrza.
Rolety można uszyć z dowolnej tkaniny.

Rolety rzymskie i austriackie z powodzeniem można łączyć z innymi dekoracjami jak żaluzje czy ozdobne zasłony.

Systemy rolet rzymskich szyjemy i montujemy na indywidualne zamówienie klienta.

ROLETY RZYMSKIE

Rolety rzymskie, to efektowna i ekskluzywna dekoracja okien. Można je dopasować do wnętrz urządzonych w dowolnym stylu i z powodzeniem zastąpią firany lub tradycyjne zasłony.

Tkanina rolet rzymskich zamocowana jest na mechanizmie sznurkowym lub koralikowym służącym do układania się tkaniny w efektowne poziome pasy podczas podnoszenia.

ROLETY AUSTRIACKIE

Roleta austriacka, to niezwykle dekoracyjna roleta szyta na specjalnych pionowych taśmach drapujących tkaninę.

Rolety austriackie posiadają uniwersalne zastosowanie, można je dostosować do wszystkich rodzajów okien. Zarówno we wnętrzach stylowych jak i dla wzbogacenia prostego, nowoczesnego wnętrza.

PLISY PRZYSZYBOWE - żaluzje plisowane

Wysoki poziom estetyki sprawią, że plisy będą spełniać wszystkie swoje funkcje ochronne przed słońcem i ciekawskim okiem sąsadów. Możemy zasłonić nią dowolny fragment okna, w zależności od potrzeb. Po całkowitym zwinięciu zajmują niewiele miejsca i nie zasłaniają okna.

Ogromna uniwersalność zastosowania, prostota montażu, komfort użytkowania powodują, że plisy przyszybowe – żaluzje plisowane stanowić będą spójny element dekoracji Twoich wnętrz.

Potrzebujesz informacji? - Chcesz zlecić usługę ?
Zadzwoń do nas! tel. 502 332 141 lub tel. 608 361 212